DOM DO 300 TYSIĘCY

Pewnie zastanawiasz się, czy możliwe jest postawienie domu w cenie kilkupokojowego mieszkania. Wielu osobom wydaje się, że zbudowanie domu jest poza zasięgiem ich budżetu i decydują się na zakup lokum niedaleko centrum. Co ciekawe, często koszty są porównywalne.

Firmy przygotowujące projekty architektoniczne uważają, że bez większego problemu da się wybudować całkiem wygodny dom za 300 tysięcy złotych. Przeglądając katalogi z projektami domów często można zobaczyć, jaki jest szacunkowy koszt ich wykonania. Oczywiście, należy pamiętać, że podane kwoty odnoszą się do budowy domu w stanie surowym i nie zawierają kosztów działki.

Często ceny zaczynają się już od 150 tysięcy złotych, zatem mając do dyspozycji 300 tysięcy złotych można wybudować całkiem wygodny dom. Na jaki dom można sobie pozwolić, mając budżet 300 tysięcy złotych? Przedział cenowy do 300 tysięcy złotych pozwala na swobodne wybudowanie domu o powierzchni nawet 100 metrów kwadratowych. Co więcej, nie muszą to być domy parterowe – w tej cenie uda się postawić dom piętrowy lub z poddaszem.

Ponadto taki budżet umożliwia również na zbudowanie wraz z domem garażu, co przy niższym budżecie niekoniecznie byłoby możliwe. Zatem w cenie 300 tysięcy można cieszyć się wybudowanym domem z dużym salonem i kuchnią na parterze oraz kilkoma sypialniami na piętrze. Oczywiście, wedle preferencji można zbudować mniejszy dom niż 100 metrów i tym samym pozwolić sobie na lepsze materiały i jakość wykonania oraz przeznaczyć pozostałą kwotę na wykończenie.Możliwość komentowania jest wyłączona.